Sepetiniz Boş
1.200TL  

Geçerlilik Tarihi : 31.03.2024

Kızıl Vadi'den gün batımının manzaralarını seyrederek, ATV ile Kapadokya'nın en güzel vadileri turu ile adrenalin pompalayın. Sıradışı kaya oluşumları ile Kapadokya'nın gün batımı veya gün doğumunda manzarasını, ATV ile keşfedin. Muhteşem Kapadokya vadilerinde Atv Turu çok keyifli ve heyecan verici.

Detaylar
Bu 2 saatlik sürüş, bölgeyi keşfetmek için harika bir yol olacaktır.  ATV turunda, Kapadokya'nın manzaralarını sıfırdan görmenin alternatif bir yolunu deneyimleyin.
Hızlı bir güvenlik brifingi ve gösteriminin ardından, tura başlamadan kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yollardan ve kalabalık turistik mekanlardan uzakta, huzurlu bir ortamda Atv'ye binip tadını çıkarın. Bölgedeki en küçük vadi olan Kılıç Vadisi'ne doğru sürün ve vadiye adını veren kılıç benzeri peri bacalarına hayran olun. 
Eski Rum köyünün mimarisine ve kiliselerine hayran kalabileceğiniz Cavuşin Köyü'ne gidin. Muhteşem kaya oluşumları ve en muhteşem peribacaları ile parkurları gösteren rehber size eşlik edecek. 
Aşk Vadisi ve Kızıl Vadi boyunca bir dinlenme molasında ya da fotoğraf çekmek için durduğunuzda harika manzaralarla karşılaşacaksınız. Kapadokya'da gün batımını izlemek için en iyi noktalardan biri olan Kızılvadi de günü sonlandırın.

Süre
2 Saat

Tura Dahil Hizmetler
Otelden alma ve bırakma
Ekipman (kask)
Maskeler
Tüm vergiler, otopark ücretleri ve işlem ücretleri

Neler Dahil Değil
Tur esnasında alınan alkollü veya alkolsüz içecekler
Şahsi Harcamalar
Bahşişler

Gitmeden Önce Önemli Bilgi 
Tura özel kıyafetler giyin,
Yazın; Güneş gözlüğü, güneş koruyucu
Kışın; Bot, güneş gözlüğü
Rahat Yürüyüş ayakkabısı
Minimum yaş 18
** Hamile kadınlar için önerilmez **
Hareket engeline sahip kişiler için önerilmez

Sepetim
Sepetiniz Boş