Sepetiniz Boş
Teklif Alınız  

Türkiye Kapadokya üzerinden uçma hayaliniz gerçeğe bir adım daha yaklaştı.

Gelin sizi bu bölgenin baş döndürücü güzelliğini yeni bir bakış açısıyla deneyimleyebileceğiniz balonlarla gökyüzünde bir yolculuğa çıkaralım.

Balon turu Sezona göre fiyatlar kişi başı ABD Doları para biriminde değişen fiyatlarla günlük olarak belirlenmektedir.

Kapadokya Vadisi üzerinde bir sıcak hava balonu uçuşu, asla unutamayacağınız eşsiz bir deneyimdir.

Balonlar şafakta çimenli bir alandan havalanıyor ve kısa bir mesafedeki açık bir alana iniyor. Balonlar birbirine bağlı ve bu alanda tahmin edilemez olabilen rüzgar tarafından süzülüyor.

Bu kayalık manzaranın muhteşem manzaraları genellikle Mars manzaralarıyla karşılaştırılır. Balonlar yerden yaklaşık 1000 fit yükseklikte uçar, böylece görülecek her şeyi görebileceksiniz!

Fırlatma sahasına vardığınızda,  sabah  hava serin olacağından  size kalın giysiler, eldivenler ve şapkalar verilecek. Bölgenin tüf konileri adı verilen antik volkanik kaya oluşumları üzerinde uçuşunuzdan sonra yürüyüş yapmayı planlıyorsanız, rahat ayakkabılar veya iyi çekişli botlar giymelisiniz.

Bir sıcak hava balonundan Kapadokya'nın nefes kesici manzaralarını izlediğinizi hayal edin. Bir rüya gibi geliyor, değil mi?

İşte şansın! Müşterilerimize şampanya ve atıştırmalıklarla birlikte Kapadokya'da sıcak hava balonu turu yapma şansı sunuyoruz. Hayatınızda bir kez karşılaşabileceğiniz bu deneyim sırasında kraliyet ailesi mensubu gibi davranılacak ve size yıllarca sürecek anılarla geri döneceksiniz.

Kapadokya'da Daily Tours markası ile Feliz Turismo sizlere en kaliteli, güvenli ve eğlenceli balon hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır. Bizi Arayın ve Eğlenin :)
Sepetim
Sepetiniz Boş