Sepetiniz Boş
Teklif Alınız  

Kapadokya jip, ATV, Quad, At, Deve vb Doğa Sporları ile keşfetmek için mükemmel bir yerdir.

Jip Safari Kapadokya

Jip Safari Kapadokya, Kapadokya'nın en iyi kısımlarını keşfetmek için mükemmel bir yoldur. Tur Göreme'den başlıyor ve sizi muhteşem manzaralara sahip muhteşem bir manzaraya götürüyor. Tur sabah 6:30'da başlar ve 12:30'da biter. Peri bacaları, Gül Vadisi ve Uçhisar Kalesi gibi birçok yeri ziyaret edeceksiniz.

Atv Turları Kapadokya

Atv Turu, Kapadokya'nın güzel manzaralarını keşfetmenin heyecan verici bir yoludur. Bu tur Göreme'den başlıyor ve sizi Peri Bacaları, Gül Vadisi, Uçhisar Kalesi, Zelve Açık Hava Müzesi ve Avanos El Yapımı Pamuklu Ürünler Merkezi gibi farklı yerlere götürüyor. Yaklaşık 6 saat sürer ve öğlen saatlerinde Göreme Köyü'nde sona erer.

Bir macera arıyorsanız, arayın konuşalım.

Jeep/ATV Turları

Kapadokya, jip veya ATV ile keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Arazi engebelidir ve araçlarımız rahatınız ve güvenliğiniz için bakımlıdır. Sizi bir dağın zirvesine çıkaracağız ve size Kapadokya'nın en güzel manzaralarını göstereceğiz!

Ayrıca off-road kursumuzda kendi ATV'nize binmeyi de tercih edebilirsiniz. Deneyimli rehberlerimiz, güvenli ve eğlenceli zaman geçirmeniz için bilmeniz gereken her şeyde size yol gösterecek!

Kapadokya'da Daily Tours markası ile Feliz Turismo sizlere en kaliteli, güvenli ve eğlenceli Günlük veya Özel Tur hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır. Bizi Arayın ve Eğlenin :)

Atv Turu

At Turu

Deve Turu

 

Sepetim
Sepetiniz Boş